Педагоги пошкоджених шкіл Малинщини отримали ноутбуки

• 23.06.2022, 16:08

Освітяни Малинської громади, які працюють у школах, пошкоджених внаслідок російської агресії ( у першій, другій, п’ятій міських школах, а також в Українці, Любовичах, Пиріжках, Недашках) та педагоги Малинського профтехліцею отримали ноутбуки для подальшої роботи.

Сьогодні у Любовицькому Будинку культури їх вручив голова обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Окрім освітян нашої громади, цю підтримку, організовану Житомирською обласною військовою адміністрацією, міжнародною організацією ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти та науки України, отримали педагоги навчальних закладів та профтехліцеїв Коростенської, Овруцької, Народицької та Ушомирської громад. Загалом на Коростенський район було передано 170 ноутбуків. 71 з них - Малинщині.

Міський голова Олександр Ситайло щиро подякував Віталію Івановичу за постійну значну допомогу та підтримку нашої громади, а також висловив вдячність усім причетним до цієї важливої події.

Під час урочистостей також було відзначено медиків області медалями «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня з нагоди Дня медичного працівника. Серед нагороджених – Анатолій Гаманюк, завідувач хірургічно-травматологічного відділення КНП «Малинська міська лікарня» та Антоніна Костюченко, старша медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії цього ж закладу.

По завершенню заходу керівництво області оглянуло приміщення Любовицької школи, яка постраждала внаслідок авіаударів. Вона, як і ряд інших, потребує значних затрат для ремонту та відновлення навчального процесу.