Перша неділя вересня — День підприємця!

• 04.09.2020, 09:42

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!  У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашого міста та держави.

Підприємці Малина  – це творчі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного міста.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою

міський голова                                                                                              Олексій ШОСТАК