Підписано Меморандум про співпрацю між Малинською громадою та університетом "Україна"

• 06.04.2021, 12:05

Вже декілька років поспіль у нашій громаді на базі Малинського професійного ліцею працює філіал закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Житомирський економіко-гуманітарний інститут.

Сьогодні міський голова Олександр Ситайло провів робочу зустріч із керівництвом даного навчального закладу. За результатом якої було підписано Меморандум про співпрацю між Малинською міською територіальною громадою та відокремленим структурним підрозділом закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Житомирський економіко-гуманітарний інститут.

Зазначений документ передбачає співробітництво Малинської громади та навчального закладу в освітніх, науково-практичних, профорієнтаційних та просвітницьких заходах, сприянні розвитку здібностей і обдарувань молоді, допомогу у реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проектів.