Почесному громадянину міста Малина Мірдзі Приходько – 95

• 24.07.2017, 16:15

Сьогодні, 24 липня, свій 95-річний ювілей відзначає Почесний громадяний міста Малина – Мірдза Арнольдівна Приходько.

Прекрасна життєрадісна жінка, лікар акушер-гінеколог  вищої категорії, відмінник охорони здоров’я, залишається  незмінним прикладом  елегантної жіночності та молодості душі як для працівників медичної галузі,  так і для пересічних громадян міста.

Ювілярка народилася у 1922 році у м. Харкові.  З 1947 року працює у Малинському МРТМО лікарем акушер-гінекологом.

Звання «Почесний громадянин міста Малина»  присвоєно 12 червня 2008 року за вагомий особистий внесок у розвиток медичної сфери м. Малина, багаторічну сумлінну працю, сумлінне виконання професійних обов’язків.

Від імені міського голови Олексія Шостака, Малинської міської ради, її виконавчого комітету та всієї громади міста Мірдзу Арнольдівну з поважним ювілеєм привітала заступник міського голови Леся Сніцаренко.  Висловила побажання міцного здоров’я  та щастя, достатку і благополуччя, невичерпної  енергії, чуйності та бажання і надалі працювати для малинчан.