Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

• 28.11.2022, 12:27

ТОВ «ТЕРМІОН-ПЛЮС» (юридична адреса: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12, фактична адреса проммайданчика: Житомирська обл., м. Малин вул. Огієнка 55 ж) має намір отримати в Управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Основний вид діяльності за КВЕД - 38.22 Оброблення та видалення небезпечних відходів

Основні джерела утворення забруднюючих речовин: живильник приймання сировини, труба циклону, рукавний фільтр, дихальний клапан резервуару для зберігання палива, злив палива до автотранспорту, труба зтравлювання надлишку газу, вивантаження золи з циклону, витягові вентиляції приміщень розміщення технологічних ліній.

Забруднюючі речовини, що виділяються в атмосферне повітря: речовин у вигляді твердих суспендованих частинок недиференційованих за складом – 1,413 т/рік, оксидів азоту (в перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,838 т/рік, оксиду вуглецю – 1,32 т/рік, сірки діоксиду – 0,42 т/рік, діоксид вуглецю  766,41 т/рік, закис азоту – 0,015 т/рік, метану – 0,0705 т/рік, ртуті та її сполук – 0,00341, НМЛОС – 0,0102 т/рік, Вуглеводнів граничних – 0,0231 т/ріккадмію та його сполукиперерахунку на кадмій) - 0,000535т/рік.Свинець та його сполукиперерахунку на свинець) – 0,01217 т/рік, Водню хлорид – 0,426 т/рік.

Перевищення санітарно-гігієнічних показників якості атмосферного повітря (ГДК, ОБРВ) при проведенні розрахунків розсіювання у приземному шарі атмосфери на межі СЗЗ не зафіксовано. Існуючі величини викидів від джерел забруднення проммайданчика, на якому здійснює свою діяльність ТОВ «ТЕРМІОН-ПЛЮС» пропонується прийняти як нормативні.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо отримання дозволу на викиди можуть направлятися на протязі 30 календарних днів з дня опублікування оголошення до Житомирської обласної державної адміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1.