Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

• 16.02.2021, 10:19

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб Малинська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території Малинської міської  територіальної громади». Розробником проєкту регуляторного акту є управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради. Основною метою проєкту регуляторного акту є  створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян на території Малинської міської територіальної громади.

Проєкт рішення, аналіз його регуляторного впливу  розміщено в розділі «Регуляторна політика- регуляторні акти»

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акту приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 11600, Житомирська область м. Малин, площа Соборна, 6а, Малинська міська рада, e-mail: mradazv@ukr.net

Теги: