Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

• 22.07.2021, 21:44

Відповідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань відділ економіки та інвестицій Малинської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та запрошує громадськість взяти участь у обговоренні проекту  рішення виконкому Малинської міської ради  «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автотранспортом у м. Малині».

Головним розробником проекту регуляторного акту є відділ   економіки    та інвестицій Малинської міської ради. Даний Проект рішення  розміщено в мережі Інтернет на веб-сторінці  malyn-rada.gov.ua  в розділі: «Регуляторна політика».

Зауваження і пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати упродовж одного місяця з дати їх оприлюднення на адресу: 11601, м. Малин, пл. Соборна 6а, виконавчий комітет Малинської міської ради.