Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

• 01.12.2022, 17:01

Відділ економіки та інвестицій управління регіонального розвитку повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування - проєкту Програми економічного і соціального розвитку  Малинської міської територіальної громади на 2023 рік (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Малинська міська рада.

Передбачувана процедура  громадського обговорення :

а)  Дата початку громадського обговорення 01.12.2022 . Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку.

б) Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

в) Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми просимо надавати до 15.12.2022 включно до відділу економіки та інвестицій управління регіонального розвитку виконавчого комітету міської ради на адресу пл. Соборна, , м. Малин, 11601 або на електронну пошту:  ekonomika.malin@ukr.net.

З текстом заяви можна ознайомитися за посиланням.