Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Малинської міської  територіальної громади на період до 2027 року

• 03.01.2024, 15:02

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Малинської міської  територіальної громади до 2027 року, розміщеної на офіційному вебсайті Малинської міської ради.

Зауваження та пропозиції надаються в паперовому вигляді до Малинської міської ради (11601, Житомирська область, Коростенський район, м. Малин, площа Соборна, 6 а або в електронному вигляді на e-mail: mradazv@ukr.net тел: 0674550833 з приміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»). Строк подання зауважень та пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення Заяви, тобто до 12.01.2024 року включно.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.