Повідомлення щодо комунікацій суду онлайн

• 16.03.2021, 16:12

Малинський районний суд Житомирської області звертає особливу увагу учасників судових процесів та відвідувачів суду на необхідність активного використання альтернативних засобів комунікації із судом.

Зокрема, наполегливо просимо:

• вказувати у своїх позовних заявах адреси електронних скриньок для організації листування із судом ;
  • подавати заяви про отримання повісток SMS-повідомленнями;
  • для здійснення процесуальних дій стати активними користувачами підсистеми «Електронний суд»;
  • надсилати звернення і запити на інформацію на офіційну електронну пошту суду.

Такий формат комунікації є нагальною вимогою часу через відсутність достатнього фінансування на відправку поштової кореспонденції.

Разом з тим акцентуємо на тому, що електронний формат організації роботи, у тому числі і щодо кореспонденції, постійно використовується Малинським районний судом та є абсолютною альтернативою.

Просимо поставитись із розумінням до ситуації, що склалась, та без жодних сумнівів максимально перейти в режим онлайн комунікації.