Працівники культури відзначили своє професійне свято

• 02.12.2016, 09:53

Щорічно  9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди в актовій залі Школи мистецтв було проведено урочистий концерт за участі міських культармійців та творчих колективів.

Грамотами Малинської міської ради за творчий професіоналізм, мистецьку майстерність та активну концертну діяльність було відзначено директора міського Будинку культури Миколу Мороза, учасника народного духового оркестру «Малин» Сергія Поліщука та керівника ансамблю сучасного танцю «Скайленд» Ірину Харитонову.

Слід сказати, що для працівників культури 2016 рік виявився насиченим новими подіями та здобутками. Вперше в місті було проведено свято «Різдвяні  зустрічі», День вишиванки, міський фестиваль-конкурс хореографії «Барвистий Малин – 2016». Започатковано відзначення в грошовій формі дітей-переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Постійно радують своїми перемогами в обласних конкурсах дитяча зразкова капела бандуристів «Веснянка», народний духовий оркестр «Малин», народний оркестр народних інструментів.

У цьому році  виготовлено технічну документацію на реконструкцію приміщення, яке відведено під міський краєзнавчий музей. Перші експонати музею малинчани побачили на виставці, організованої в приміщенні ЦНТТ до Дня міста.

Як бачимо, наші працівники культури мають чим пишатися, до чого прагнути і що планувати на майбутнє. А ми щиро вітаємо їх усіх з професійним святом! Бажаємо нових успіхів та творчої наснаги!

Теги: