Офіційна сторінка Малинської міської ради

Працівники малинських дитячих садочків відвідали освітній форум у Києві

  • 28.09.2017, 11:41
  • 424

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля завідувачі, вихователі-методисти, керівники методичних об’єднань та педагоги  ДНЗ міста  взяли участь у проведенні освітнього форуму з  питань розвитку дошкільної освіти та науково-практичного квесту, який проходив у м. Києві 22 вересня.

Малинчани мали змогу ознайомитись із здобутками колег різних регіонів України, новинками психолого-методичної літератури, поспілкуватись з науковцями Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України,  а також взяли активну участь у виставці-огляді «Нове освітнє середовище».

Своє професійне свято — Всеукраїнський день дошкілля — вихователі та працівники дошкільних установ відзначають  щорічно в останню неділю вересня.  Цього року це припало на 24 вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

 

Також читайте: