Приходько Мірдзі Арнольдівні – 96

• 24.07.2018, 16:10

Сьогодні свій 96-й День народження відзначає Почесний громадянин міста Малина  –  Мірдза Арнольдівна Приходько. Як завжди усміхнена та з позитивним життєвим настроєм лікарка і досі працює в акушерсько-гінекологічному відділенні Малинського МРТМО та веде Школу відповідального батьківства. Міський голова Олексій Шостак особисто привітав іменинницю зі святом.

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Малина» Мірдзі Арнольдівні присвоєно 12 червня 2008 року за вагомий особистий внесок у розвиток медичної сфери м. Малина, багаторічну сумлінну працю та сумлінне виконання професійних обов’язків».

Тож бажаємо іменинниці міцного здоров’я, удачі, життєвого тонусу і енергії  та надалі залишатися незмінним прикладом елегантної жіночності та молодості душі.