Офіційна сторінка Малинської міської ради

Про державну підтримку для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей віком до 10 років

  • 06.05.2020, 12:44
  • 324

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради інформує:

22 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» щодо надання додаткових соціальних гарантій на період дії карантину та на один місяць після дати його скасування для фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти віком до 10 років.

Право на отримання допомоги мають фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року з дати державної реєстрації як фізичної особи-підприємця.

Допомога призначається з місяця звернення одному з батьків (опікуну), який зареєстрований як фізична особа-підприємець на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) та виплачується у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого на дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

  • на дітей віком до 6 років — 1779 грн;
  • на дітей віком від 6 до 10 років — 2218 грн.

Для призначення допомоги необхідно подати до управління праці наступні документи:

  • заяву за встановленою формою ( виплата допомоги проводиться лише через банківські установи, тому у заяві необхідно зазначити банківські реквізити, на які будуть перераховуватись кошти. Банківський рахунок слід зазначати у форматі IBAN, що містить 29 символів).
  • копії свідоцтв про народження кожної дитини віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу форми ОК−7).
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та особи без громадянства);
  • копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Документи на призначення допомоги можна подати як в паперовому так і в електронному вигляді. В паперовому вигляді документи можна направити поштою на адресу: 11602, Житомирська обл., м.Малин, вул. Чорновала, 38б, або залишити їх у скринці, яка розташована в приміщенні управління. Для подачі документів в електронному вигляді можливо буде скористатись он-лайн сервісом на порталі Мінсоцполітики (перейти на сторінку е-сервісу та заповнити електронну форму) з використанням кваліфікованого електронного підпису.

 

Консультацію з призначення допомоги можна отримати за номером 32606

Теги: 

Також читайте: