Офіційна сторінка Малинської міської ради

Продовжено терміни виплати соцдопомог та звернення за їх призначенням

  • 14.04.2020, 17:56
  • 547

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Малинської міської ради повідомляє про продовження термінів надання соціальної допомоги. Так, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 №264 „Деякі питання надання державної соціальної допомоги”, на період карантину, коли передбачені обмеження щодо пересування громадян, та 30 днів після його скасування, державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично.

Рішенням Уряду продовжені строки:

– виплати на новий період державної соціальної допомоги, яку було призначено раніше, без необхідності особистого звернення громадян до органів соціального захисту населення;

– нових звернень за призначенням деяких видів державної допомоги;

– виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у випадках, коли строк переогляду органом МСЕК (медико-соціальної експертизи) або ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) пропущено.

Усі кошти будуть виплачені вчасно та у повному обсязі.

Громадяни, які мають необхідність подати документи на призначення будь-якого виду державної соціальної допомоги, можуть надіслати документи поштою або залишити в скринці, яка розташована в приміщенні управління праці (вул. Чорновола, 38 б).

Особи, яким виплачується державна соціальна допомога, державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, інформують управління праці та соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на визначення права та розміру допомоги, шляхом надсилання письмового звернення поштою, за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення) та телефонного зв’язку.

Оскільки готівкові кошти є одним з вірогідних шляхів поширення корона вірусної хвороби, рекомендуємо отримувачам субсидій та допомог переводити зазначені виплати на банківські карткові рахунки.

Проконсультуватися з питань подання документів на призначення будь-якого виду державної соціальної допомоги можна за телефоном 3 26 06.

Теги: 

Також читайте: