Розпочато роботу над Стратегією розвитку Малинської громади

• 10.06.2021, 22:23

Перше навчання робочої групи із розробки Стратегії Малинської міської територіальної громади відбулося сьогодні, 10 червня.

На початку засідання міський голова Олександр Ситайло привітав всіх присутніх та подякував експертам Руслані Стасюк та Лілії Атнажевій за допомогу нашій громаді у розробці Стратегії.

Опісля експертки ознайомили присутніх із основними аспектами розробки стратегії розвитку громади, послідовністю етапів процесу планування, а також питаннями щодо організації процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу стану громади.

Завтра з 9:00 робота продовжиться. Тож запрошуємо всіх бажаючих до великої зали адміністративного будинку - разом розробити стратегічний план розвитку нашої громади.