Офіційна сторінка Малинської міської ради

Серпнева конференція освітян – у новому форматі

  • 28.08.2018, 09:54
  • 428

У новому форматі — круглого столу — відбулася серпнева конференція освітян міста. Педагоги обговорили зміни в українській освіті загалом, та новації, котрі запроваджуються у Малині.

Зокрема, це стосується участі вчителів у виборі макетів підручників та самих підручників, діяльності інклюзивно-ресурсного центру для кваліфікованого системного супроводу дітей від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, впровадження проекту «Нова українська школа».

Чимало коштів було витрачено також з міського бюджету для ремонту та оснащення закладів освіти. Зокрема, для перезарядки усіх 120 вогнегасників, якими оснащені заклади освіти, на заміну 25 електролічильників, реконструкцію вузлів обліку газу в газових котельнях (ЗОШ №6, ДНЗ №6, ЦДЮТ), ремонтно-профілактичні роботи устаткування котелень та тепломереж, ремонт теплотраси у ЗОШ №6, встановлення охоронних систем у всіх закладах, заміну даху у ЦДЮТ, заміну вікон та дверей у ДНЗ №6, ЗОШ №4, ЗНВК №1, проведення капітального ремонту фасаду ДНЗ №1, придбання медіатеки для школи-ліцею тощо.

Протягом минулого року за кошти місцевого бюджету для закладів освіти також було придбано принтери, телевізори, ноутбуки, інтерактивні дошки, проектори, меблі.

Щодо більш тісного інформаційного діалогу з малинчанами, швидкого реагування на скарги та отримання різноманітних пропозицій — прозвучала цікава інформація: заплановано створити робочу сторінку начальника відділу освіти у мережі Facebook.

Також читайте: