Офіційна сторінка Малинської міської ради

Шановні роботодавці! Затверджена нова форма звіту про заплановане масове вивільнення працівників

  • 22.04.2021, 14:48
  • 240

Малинська міська філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує про те, що Міністерство економіки України затвердило нову форму звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її заповнення. З 16 квітня нова форма набрала чинності (з дня його офіційного опублікування в «Офіційному віснику» №29 від 16.04.2021). Мінекономіки наказом від 18.03.2021 р. №563 (зареєстрований в Мін'юсті 05.04.2021 р. за №445/36067) затвердив:

• нову форму звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці»;

• Порядок подання форми звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці».

Звіт про заплановане масове вивільнення працівників подають підприємства, установи та організації за місцем провадження їх господарської діяльності – центрам зайнятості та філіям обласного центру зайнятості у період, передбачений статтями 48 та 50 Закону «Про зайнятість населення», – не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців).У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

Інформація подається в електронному (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) або паперовому вигляді (з засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Також читайте: