Шановні жителі Малинської громади!

• 28.07.2021, 09:53

Понад тисячу років тому відбулася важлива подія, яка змінила хід історії, ціннісні орієнтири й визначила долю багатьох поколінь українців.
Йдеться про хрещення Київської Русі. Цього року Україна святкуватиме вже 1033-ю його річницю. Датою свята обрано 28 липня – адже саме цього дня православний світ вшановує пам’ять рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича. А він, як відомо, був сином Малуші та онуком князя Мала Древлянського, чиє ім’я носить наше місто.
І на сьогодні Хрещення Русі залишається надзвичайно актуальним, адже воно є тим орієнтиром, що здатний допомогти і українському суспільству і українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення добра, примноження любові.
Нехай сьогоднішнє свято зцілить і об’єднає наші душі, наповнить змістом наше життя, щоб воскресла духовно Україна і наш український народ!

міський голова Олександр СИТАЙЛО