Сьогодні — 175-а річниця з дня народження М.М. Миклухо-Маклая!

• 17.07.2021, 09:00

175 років тому, 17 липня 1846 року, народився Микола Миколайович Миклухо-Маклай — видатний учений, етнограф, географ, мандрівник. антрополог і гуманіст. Його доля тісно пов'язана з Україною та Малином. Ми пишаємося тим, що ім’я видатного вченого по праву належить і Малинщині.

Адже протягом майже 50 років в нашому місті проживала родина великого енциклопедиста – його мати, брати та племінники. Ця родина зробила вагомий внесок у розвиток Малина. Вона активно займалася підприємницькою діяльністю, постійно надавала благодійну допомогу лікарні, школам, пожежній частині, сприяла благоустрою міста

Малинчани про видатного вченого. Малинщина завжди пам’ятала та до сьогодні з шаною зберігає пам'ять про подвиг великого вченого.

Пропонуємо до перегляду фільм «Миклухо-Маклай і Україна», відзнятий на замовлення Малинської міської ради у 2021 році.