Сьогодні – День працівників освіти!

• 28.09.2020, 16:56

Шановні освітяни!

Від імені громади міста щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Кожна людина, незалежно від обраної професії, була учнем, а тому з теплотою    в душі згадує своїх вчителів-наставників, які допомагали успішно торувати шлях у життя. Сьогодні ми дякуємо Вам за тепло, яке Ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, за самовідданість і багатство душі.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя  і великої людської шани. Нехай завжди буде щедрою на сходи освітянська нива, а усі Ваші починання супроводжуються успіхом та вдячністю.

З повагою

Міський голова                                                                            Олексій ШОСТАК

Теги: