Офіційна сторінка Малинської міської ради

Сьогодні — День сімейного лікаря!

  • 19.05.2020, 10:46
  • 760

6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначатиметься щороку 19 травня.

У світі професійне свято сімейних лікарів відзначають 19 травня ще з 2010 року. За ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, в яку також входить й Українська асоціація сімейних лікарів, і був започаткований Всесвітній день сімейного лікаря.

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Як констатує Міністерство охорони здоров’я України, 80% усіх звернень з приводу медичної допомоги відбуваються саме на цьому рівні.

Шановні сімейні лікарі! Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання — і це найголовніше. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, тепла і затишку в ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів. Від усієї душі бажаю вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

З повагою

міський голова Олексій Шостак

 

Теги: 

Також читайте: