Офіційна сторінка Малинської міської ради

Сьогодні — День Соборності України!

  • 22.01.2021, 08:40
  • 508
Сьогодні минає 102 роки відтоді, коли український народ, який перебував у неволі двох імперій – Російській та Австро-Угорській, об’єдналися в єдину державу.
Це свято нагадує нам, далеким їх нащадкам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
День Соборності – це національний символ, підмурок, який формує основи української свідомості та пам’яті. Це ключова віха нашої історії, основним уроком якої є недопущення розбрату між нами – українцями. Лише разом, об’єднавши наші зусилля, нам до снаги подолати будь які негаразди, вистояти в герці проти ворога, захистити Україну, зробити її дійсно процвітаючою та замужньою Державою!!!
Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!
Слава Україні!!!

Також читайте: