Сьогодні у Малинській громаді відбулося відкриття першого дитячого інклюзивного майданчика

• 30.07.2021, 13:42

Ініціаторами втілення такої ідеї виступили активісти ГО «Свічадо», які вже не перший рік опікуються особливими дітками та їх родинами.

Нагадаємо, що фінансування даного проекту було здійснено із бюджету Житомирської обласної ради, а допомога у встановленні обладнання надавалася всіма небайдужими жителями нашої громади.

Під час урочистої частини відкриття Ірина Оксаніч – керівник ГО «Свічадо», щиро подякувала та вручила символічні подарунки всім, хто допомагав у втіленні проекту в реальність.

Від імені керівництва громади всіх присутніх привітали заступники міського голови Леонід Мартиненко та Віталій Лукашенко, а також – вручили спортивні подарунки.

По завершенні офіційної частини на дітей чекали розваги та солодкий стіл.

Тож усім причетним до відкриття – велика вдячність! Хай вам усім щастить у Ваших справах! Адже цей майданчик – не просто гарні споруди для фізичних вправ чи проведення дозвілля. Це – приклад того, що діти з особливими потребами нашої громади не залишаються поза увагою.