Офіційна сторінка Малинської міської ради

Сьогодні в Україні відзначається День зовнішньої розвідки України

  • 24.01.2024, 09:39
  • 215

Дата обрана не випадково - саме 24 січня 1919 року в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки.

«Ураховуючи значний внесок співробітників розвідувальних органів України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, а також життя, здоров'я її громадян та об'єктів державної власності за межами України, зміцнення обороноздатності держави, з метою відродження національної розвідувальної ідентичності та започаткування сучасних традицій вшанування звитяг зовнішньої розвідки України", – у 2018 році дату затверджено Указом Президента.

Шановні розвідники!

Сьогодні перед вами стоять надважливі завдання. Ваш щоденний вклад у оборону нашої країни важко переоцінити, адже саме ви здобуваєте пріоритетну розвідувальну інформацію для прийняття рішень зі стратегічних питань національної безпеки, таким чином з кожним днем наближаєте нашу перемогу, мир і спокій на українській землі.

Дякуємо вам за те, що вірно служите Батьківщині та українському народу заради сильної, щасливої, незалежної та успішної України.

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче - своє життя.

Бажаємо всім розвідникам міцного здоров’я, Божої допомоги і захисту, оптимізму і нових перемог задля безпеки, сили і слави України!

Також читайте: