Офіційна сторінка Малинської міської ради

Сьогодні – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

  • 09.11.2023, 15:16
  • 2574

З цієї нагоди у Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості, де з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Ситайло. Він подякував невтомним і творчим працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, музеїв, учасникам колективів за сумлінну працю та вагомі духовні здобутки.

Подяки та Грамоти від міської ради, Коростенської РВА та відділу культури отримали кращі представники культурної галузі нашої громади.

Приємною подією стало й відзначення переможців щорічного конкурсу на здобуття літературно-мистецької Премії імені нашого талановитого земляка — Василя Скуратівського.

У цьому році ними стали Хланта Іван Васильович — фольклорист, літературознавець, бібліограф, мистецтвознавець і педагог, Заслужений діяч мистецтв України та Солтис Микола Тарасович — український педагог, громадський і культурний діяч, письменник.

Щиро вітаємо їх та усіх, хто творить українську культуру, хто дарує настрій, організовує мистецькі заходи. Хай вам щастить не лише у свята, а й у будні. Хай тепліють людські серця від Вашої праці. Зі святом! Будьте успішні і щасливі!

 

Також читайте: