Сьомого грудня — професійне свято органів місцевого самоврядування

• 16.12.2016, 15:49

У великій залі адмінпрміщення присутніх вітав міський голова Олексій Шостак. Він подякував депутатам міської ради, депутатам  обласної ради Олегу Дзюбенку та Сергію Диняку, народному депутату Павлу Дзюблику, працівникам виконавчого комітету за роботу на благо мешканців нашого міста. Очільник міста вручив нагородженим Грамоти та Подяки міської ради, пам’ятні ювілейні монети. Невеличкі сувеніри отримали й ті, хто лише розпочав свою роботу в органах місцевого самоврядування. Обласна рада відзначила грамотою начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Валентину Раченко.

Відзнаки від народного депутата Павла Дзюблика вручила його помічник Ольга Гура. Вона додала гарного настрою усім присутнім власними музичними вітаннями. До неї долучилися й культармійці міста, виконуючи сольні, танцювальні номери та бажаючи усім здоров’я й  професійних успіхів.