Співочі таланти Малина вразили Ніну Матвієнко

• 09.06.2017, 13:25

1 червня вихованці дитячої школи мистецтв взяли участь в обласному  відкритому  фестивалі дитячої творчості «Лелеченьки», що проходив в смт Ємільчине. У конкурсі брали участь діти двох вікових категорій від 7 до 13 років та від 14 до 17 років. Номінації конкурсу: народний спів, естрадний спів, художнє читання, народна музика. Висококваліфіковане жюрі конкурсу — серед яких була присутня народна артистка України Ніна Матвієнко —оцінювало учасників за такими критеріями: виконавська майстерність, артистичність, сценічна культура, відповідність репертуару  віковій категорії.

Місто Малин представили двоє учасниць  Анастасія Захарчук та Ольга Литвиненко.

Литвиненко Ольга виступала в  старшій віковій категорії в номінації «Народна музика» та посіла перше місце, за що отримала диплом першого ступеня та кубок

Захарчук Анастасія виступала в номінації «Естрадний спів» та була нагороджена подякою за участь. Народна артистка України Ніна Матвієнко високо оцінила спів Анастасії  оцінкою в 10 балів.

Так тримати наші юні співочі таланти!