Старостам та діловодам Малинської громади було роз'яснено порядок вчинення уповноважених нотаріальних дій

• 21.04.2021, 15:22

На засіданні виконавчого комітету одним із прийнятих рішень було надання уповноважень старостам на посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених.

Тож, по завершенню засідання виконавчого комітету, за участі заступника міського голови Віктора Гвоздецького та державного нотаріуса Олени Іваненко для старост та діловодів було проведено навчання з вчинення наступних нотаріальних дій (згідно до Закону України «Про нотаріат»):

1. вживання заходів щодо охорони спадкового майна;

2. посвідчення заповітів (крім секретних);

3. видачі дублікатів посвідчених ними документів;

4. засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них;

5. засвідчення підпису на документах.

Старостам та діловодам Малинської громади було роз’яснено порядок вчинення даних нотаріальних дій та надано відповіді на юридичні питання, які вже виникли в процесі роботи.