Старостинські округи громади продовжують активно допомагати ЗСУ

• 22.09.2022, 16:18

Внаслідок російської агресії в Житомирській області чи не найбільше постраждали села Малинської громади. Та незважаючи на це, жителі старостинських округів із самого початку війни активно допомагають військовим Збройних сил України. Так, нещодавно жителями Морозівського, Луківського, Українківського, Дібрівського та Ново-Вороб’ївського старостинських округів було зібрано продукти харчування та овочі і передано на потреби ЗСУ.

Хочеться відмітити, що вклад кожного є надзвичайно важливим. Хтось може принести картоплю чи інші овочі, хтось домашню консервацію, а хтось - теплий одяг. Так, наприклад, Ольга Максюта - жителька села Свиридівка Морозівського округу самостійно зв’язала 40 пар теплих шкарпеток для наших захисників, які також було передано волонтерам.

По іншим старостинським округам наразі триває збір продуктів для українських військовослужбовців.

Дякуємо всім за допомогу, самоорганізованість та активну роботу! Пам'ятаймо - кожна маленька справа веде до перемоги! Разом ми - СИЛА!