Стартував онлайн конкурс «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі» від народного депутата України Тетяни Грищенко

• 24.03.2021, 16:05

З нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи, з ініціативи народного депутата України Тетяни Грищенко (фракція «Слуга народу») та за підтримки управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малинської міської ради серед учнівської молоді Малинської МТГ та Чоповицької ОТГ проводитиметься онлайн-конкурс «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі».

Конкурс відбуватиметься у таких номінація: пісня (можна й авторська); образотворче мистецтво (малюнок) на Чорнобильську тематику та декламація поезії.

Головна «родзинка» конкурсу — поезії повинні бути обов'язково майстрів художнього слова Малинщини або Житомирщини.

Журі оцінюватиме учасників за наступними критеріями:

артистизм, виразність читання декламатора, сценічний образ, зовнішній вигляд, театральну інсценізацію (у разі потреби) для читання поезії;

- багатство кольорових гам і відповідність темі для малюнка;

- вокальні дані, музичність та уміння триматись на сцені (пісня).

Вікові номінації конкурсу:

молодша (1-4 класи);

середня (5-8 класи);

та старша (9-11 класи).

Відео-роботи та малюнки можна надсилати до 23 квітня 2021 року на електронну адресу: вar.ccmc402@ukr.net

Детальна інформація за телефоном: (097)517-90-05.

На переможців та всіх учасників очікують цінні призи, подарунки, грамоти.

Також із нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи біля пам'ятного знаку жертвам Чорнобиля (м. Малин) дітьми будуть висаджені квіти.