Стратегії розвитку Малинської міської територіальної громади — бути!

• 06.04.2021, 15:52

Згідно рішення сесії міської ради на Малинщині розпочинається робота над Стратегією розвитку Малинської міської територіальної громади на період 2021-2027 роки. Допомагатимуть нашій громаді у розробці цього важливого документу Руслана Стасюк - консультант з питань стратегічного планування  та  Лілія Атнажева  - експерт з питань розвитку міст, постійну консультативну підтримку надаватиме Асоціація міст України.

Відмітимо, якщо громада хоче розвиватися цілеспрямовано  - наявність стратегічного плану розвитку є обов’язковою умовою.  І в  пріоритетах розвитку мають бути саме економічні показники.

Міський голова Олександр Ситайло зазначив, що «Першочергове завдання - визначити у якому напрямку ми маємо рухатися, на що акумулювати кошти. А для ефективних рішень щодо створення  умов для прозорої роботи бізнесу потрібен не короткочасний план дій, а далекоглядні кроки – розвиток стратегії».

Над розробкою свого стратегічного плану Малинська МТГ працюватиме мінімум півроку.  Як зазначила керівник відділу економіки та інвестицій Наталія Терещенко – «Найбільше часу потрібно для того, аби визначити сильні та слабкі сторони  нашої громади і згідно цього напрацювати головні напрямки реалізації ідей.  Вся робота з даного питання висвітлюватиметься, також буде створено групу для спілкування де кожен житель нашої громади зможе висловити своє бачення майбутнього розвитку Малинщини».