Судномодельному гурку Малинського ЦНТТ — 40!

• 25.11.2016, 15:05

40-річний ювілей відзначив минулої суботи судномодельний гурток Малинського міського центру науково-технічної творчості. На урочисте зібрання з’їхались колишні та нинішні гуртківці.

За майже півстоліття гурток відвідувало понад 500 вихованців. Гостей привітали із річницею міський голова Олексій Шостак та директор ММЦНТТ Анатолій Савченко. Очільник міста відзначив подяками міської ради і подарував ювілейні монети «Давній Малин» двом нинішнім керівникам гуртка — Юрію Дяченку та Артему Захарчуку. Він також вручив цінний подарунок (бінокль), а директор — подяки відділу освіти та преміював очільників судномодельного гуртка.

Слід зазначити, що вихованці судномодельного неодноразово стають переможцями та призерами змагань різного рівня. Достойно представляють Малин юні кораблебудівельники, зокрема, Валерій Скрипка та Максим Комаревич — кандидати у майстри спорту.

Найкращі моделі кораблів до цього часу в гуртку — на почесному місці.