Свій 25-річний ювілей відзначив народний духовий оркестр «Малин»

• 08.06.2018, 12:21

Вчора з цієї нагоди  в районному Будинку культури відбувся творчий звіт оркестру.

Привітати колектив прийшов його засновник  – Заслужений працівник культури України Володимир Олексієнко, який очолював духовий оркестр «Малин» протягом 20 років. На даний час колектив працює під керівництвом Володимира Куліковського.

Свої вітання висловив і міський голова  Олексій Шостак. Грамотами міської ради було відзначено сімейні дуети родин Олександруків, Петухових та Смалюків, а також Володимира Куліковського та Миколу Іванчика. На рівні обласної ради було відзначено заслуги Петра Олексієнка.

Не обійшлося і без подарунків – за кошти міського бюджету для духового оркестру було придбано новеньку тубу вартістю 34 тисячі гривень.

Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт, тож глядачі отримали масу приємних вражень.