Територіальна виборча комісія інформує

• 21.04.2023, 09:44

Територіальна виборча комісія повідомляє про прийняття Постанов № 3 і № 4  від 12 квітня 2023 року:

- Про визнання обраною депутатом Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області наступною за черговістю кандидата у депутати в територіальному виборчому списку кандидатів у депутати від Житомирської обласної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" у територіальному виборчому окрузі № 4;

- Про визнання обраною депутатом Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області наступною за черговістю кандидата у депутати в територіальному виборчому списку кандидатів у депутати від Житомирської обласної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" у територіальному виборчому окрузі № 2.

З текстом Постанов можна ознайомитися за посиланнями: № 3, № 4.