Офіційна сторінка Малинської міської ради

Топонімічна комісія запропонувала варіанти нових назв вулиць у Малині

  • 14.02.2018, 18:48
  • 828

Чергове засідання топонімічної комісії після тижневої перерви пройшло жваво та результативно. Мова йшла про найменування  назв нових чотирьох вулиць у мікрорайоні, де нині знаходиться ПТЛ №36 та управління газового господарства (колишня назва місцевості «Зайфертова гора»). Там будуть розміщено земельні ділянки (181) для учасників бойових дій та учасників АТО.

Оскільки за тиждень на електронну адресу відділу містобудування та земельних відносин  не надійшло жодної пропозиції від малинчан, члени комісії розглянули ті, які було запропоновано у коментарях до нашої публікації на сторінці у Facebook, та додали власні.

У підсумку комісією запропоновано  два «пакетні» варіанти  назв вулиць.

Перший: вул. Гідності, вул. Добробатів, вул. Незалежності та вул. Патріотична.

Другий: вул. Гіжицьких, Бориса Жужмана, Мстислава Скрипника  та вул. Цегельна.

Відтак, після опублікування оголошення у друкованих ЗМІ, а це 16 лютого, від маличан чекають на зауваження та пропозиції. Вони приймаються на електронну адресу:  m_orgviddil@ukr.net  або за телефоном: 5-34-34.

Далі вже депутати міської ради на черговому сесійному засіданні остаточно затвердять назви нових вулиць.

Інформаційно: Добробати — скорочена назва від «Добровольчі батальйони»

Гіжицькі — поміщики, що мешкали у районі Городища у 60-ї роки 19 ст. — 20-і р. 20 ст. Вони відіграли певну роль у економічному, культурному та освітньому життя Малина. Зокрема, сприяли будівництву у Малині пожежної частини, народного училища, створенню у Києві історичного музею. На місці їхнього будинку у 20-ї роки 20 ст. було відкрито сільськогосподарський технікум (нині професійно-технічний ліцей). Один з нащадків роду Гіжицьких був секретарем уряду Української держави у 1918р.

Борис Олексійович Жужман — колишній директор ПТЛ №36. Довгий час (а це 36 років) працював у профтехліцеї на різних посадах: викладав автомобільну справу, був заступником директора та директором закладу.

Мстислав Скрипник — визначний український церковний діяч, патріарх Київський і Всієї України УАПЦ, патріарх Київський і всієї Русі-України УПЦ (КП), Первоієрарх УАПЦ в Діаспорі.

 

Також читайте: