Офіційна сторінка Малинської міської ради

ТОВ "Малин Енергоінвест" повідомляє про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

  • 01.06.2023, 14:37
  • 711

На виконання вимог ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року та Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги ТОВ «Малин Енергоінвест» повідомляє про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Загальний розмір тарифу, його структура (планові витрати за елементами, прибуток, інвестиційна складова, податок на додану вартість) наведені у розрахунку (Додаток).

Причиною перерахунку тарифів є зміна цін на електроенергію, хімреагенти для очищення води, паливно-мастильні матеріали, вартість очищення стічних вод тощо.

Повна собівартість послуг в плановому тарифі з централізованого водопостачання – 25,86 грн/м³ (з ПДВ), з централізованого водовідведення – 46,64 грн/м³ (з ПДВ).

Пропозиції та зауваження від споживачів приймаються ТОВ «Малин Енергоінвест» протягом 14 днів з дня оприлюднення повідомлення за адресою: м. Малин, вул. Українських повстанців, 25 А

Також читайте: