Триває робота по впровадженню проєкту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер»

• 20.03.2021, 21:39

Триває співпраця Малинської міської громади та Агенції регіонального розвитку Житомирської області у впровадженні проєкту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер».

Ще наприкінці 2020 року Малинською міською радою, зокрема, відділом економіки та інвестицій, був поданий проєкт створення у Малині індустріального парку. Як доволі перспективний, він був включений до більш масштабного проєкту у створенні індустріальних парків у трьох областях України.

Такі ініціативи підтримуються державою у плані фінансування. Вони спрямовані на створення робочих місць та загалом на розвиток місцевої промисловості.

Тож днями відбулася офлайн-нарада з представниками Малинської громади, Житомирської ОДА, Коростенської РДА, Департаменту АПК Житомирської ОДА. У нараді узяв участь міський голова Олександр Ситайло. Обговорювався поточний стан втілення проєкту побудови індустріального парку в громаді, виконання сформованого плану-графіку реалізації, розрахованого на 2021-2023 роки, інше.

На фото: таким має бути індустріальний парк у Малині