Офіційна сторінка Малинської міської ради

Триває робота по залученню міжнародних грантів для економічного розвитку Малинської громади.

  • 26.02.2024, 10:07
  • 248

У жовтні минулого року українська консалтингова компанія Blue Yellow Consulting (BYC) спільно із корейською інжиніринговою консалтинговою компанією Cheil Engineering Co, Ltd за підтримки громадської спілки «Хай-Тек офіс Україна» оголосила про відбір проєктних пропозицій повоєнного відновлення та розвитку територіальних громад України.

Від Малинської громади було підготовано та подано 2 заявки: інвестиційний проєкт щодо створення індустріального парку «Малин-Захід» та проєкт по будівництву та модернізації об’єктів з водопостачання та водовідведення.

Загалом організаторами було отримано 376 заявок – з яких відібрано лише 17 для подальшої подачі на грантові конкурси уряду Республіки Корея у 2024 році в рамках їх зусиль по відновленню та розвитку України. Раді повідомити, що до числа обраних проєктів увійшов і наш індустріальний парк, розмір грантового фінансування на реалізацію проекту сягатиме близько 26 млн. дол США

Наразі організаторами здійснюються консультації із потенційними донорами у Республіці Корея щодо втілення відібраних проєктів у повоєнний час. Інформація щодо подальших дій надходитиме по мірі отримання позитивних відповідей та підтримки від донорів.

Також читайте: