У бібліотеках міста пройшов Тиждень права

• 15.12.2016, 16:02

Тиждень права у бібліотеках міста вже є традицією. Цьогоріч його бібліотекарі присвятили заходам, що висвітлюють права людини. Цікавим і пізнавальним у міській центральній бібліотеці був урок «Молодь і право» для учнів шкіл міста. Діти отримали нові знання з питань правової культури та правового захисту. Вони ознайомилися з книжковою виставкою- інформацією «Щоб захистити свої права – їх треба знати». Працівники міської дитячої бібліотеки для своїх читачів також презентували книжкові виставки. Бібліотекарі пояснили школярам,чому в суспільстві всі громадяни повинні дотримуватись відповідних правил,у чому полягає відмінність прав і обов’язків дорослих і дітей.

Не забули і про наймолодших малинчан. Для найменших читачів у дитячій бібліотеці проведено театралізовані екскурсії: знайомство з бібліотекою, зустрічі з книгою. Маленьких гостей зустрічали господар Книжкового царства Гном (Ілля Андреєв) та мишенята (Саша Нефедова, Альоша Романуха). Назар Маєвський та Ілля Папірник дали «Обіцянку читача». Артем Дулько, Настя Василенко, Максим Шевчук продекламували вірші про Книгу. З ведучою, бібліотекарем Оксаною Романухою, діти згадали своїх улюблених героїв книг та мультфільмів, розповідали прислів’я та приказки про книгу, весело пограли в гру «Тупотіли-плескали».