У Малині 8 та 9 травня відзначатимуть Перемогу над нацизмом

• 07.05.2019, 12:34

Восьмого травня, з нагоди День пам’яті та примирення, у міських закладах освіти та бібліотеках відбудуться урочисті заходи, виставки, години пам’яті, виховні годин.

Від міста участь в урочистостях для батьків загиблих Героїв-учасників АТО/ООС, що проводить ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» спільно з Міністерством оборони України (Колонна зала Київської міської ради) візьме участь  Кириченко Ніна  Дмитрівна (мати загиблого малинчанина-воїна АТО Олександра Гулькевича.

Дев’ятого травня, у зв’язку з відзначенням Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Малині відбудуться урочистості:

• біля Меморіалу героям Малинського підпілля о 9.00 (збір біля районного Будинку культури о 8.45);
  • на міському кладовищі по вул. Шевченка о 10.00;
  • на Городишанському кладовищі о 10.00.

Вшануймо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів,  скоєних у роки Другої Світової війни. Вшануймо й ветеранів, які забезпечити нам життя під мирним небом та нинішній День Перемоги.