Офіційна сторінка Малинської міської ради

У Малині День вишиванки відзначили і юні, і дорослі малинчани

  • 19.05.2017, 15:15
  • 524

Щороку у третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки.  У 2006 році це свято започаткували студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.  А протягом наступних років воно розрослося до всеукраїнського рівня. До цієї  традиції почала долучатися українська діаспора та прихильники України по всьому світу.

У 2017 році Свято вишиванки припало на 18 травня. Цього дня чимало малинчан прийшли на роботу, в свої навчальні заклади в національному вбранні.  Для школярів та вихованців садочків, а також  всіх бажаючих  була підготовлена розважальна програма по вул. Кривенчука.

Дітлахи з задоволенням розмалювали  свою «Квітучу Україну» та взяли участь  у Параді вишиванок. Запальні  танцювальні  флеш-моби  та концертні номери підготували  хореографічні колективи міста.  Виступили Зразкова дитяча капела бандуристів «Веснянка» , Народний козацький гурт «Маличі»,  юні  солісти. Опісля святкову програму для малинчан продовжили колективи районного Будинку культури.

Виставки українських рушників та вишиванок організували Центр дитячо-юнацької творчості, міська дитяча бібліотека та РБК.

Приємно, що з кожним роком збільшується кількість людей, які і в повсякденному житті, і  на державні свята вбираються в національні костюми. Таким чином  демонструючи любов до своєї Батьківщини та повагу до традицій українського народу.

Також читайте: