У Малині депутати міської ради обговорювали проекти майбутнього року

• 21.12.2017, 16:30

Минулого тижня депутати міської ради зібралися на представлення виконавчим комітетом презентації щодо основних напрямків програми соціально-економічного розвитку наступного року.

Усього було представлено 20 проектів по ремонту та реконструкції об’єктів комунальної власності. Частину них  можна профінсувати з міського бюджету, а частина потребує залучення коштів державного бюджету. Найбільшу частку проектів становив ремонт закладів освіти.

Мова йшла й про придбання контейнерів та сміттєвозів, аби поступово перейти на контейнерний вивіз сміття, ремонт водогону по вул. Шевченка, капітальний ремонт гідротехнічних споруд та очистку ставків у міському парку, реконструкція проспекту Машинобудівників, реконструкцію будівлі для майбутнього краєзнавчого музею, будівництво нового полігону ТПВ тощо.

Кожен депутат відтак мав змогу вивчити ці проекти для подальшої роботи у наступному році та внести свої пропозиції.