У Малині провели флешмоб до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

• 06.12.2016, 16:49

У рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня команда волонтерів Клубу “Соціально-активна молодь м. Малин” (ВБО “АСЕТ”) провела соціальну інформаційну кампанію  для учнівської молоді міста. Адже в Україні, за даними ООН, рівень ВІЛ-інфікованих найвищий серед усіх країн Східної Європи і, лише за офіційними даними, становить понад 1% населення.

Метою організаторів заходу було інформування учнів про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, адже  саме обізнаність, знання про хворобу є одним з найефективніших засобів протидії епідемії. Волонтери  розповіли  ровесникам, що таке вірус імунодефіциту, якими шляхами він може передаватися, скільки людей в Україні сьогодні живе з вірусом.

У районному будинку культури усі присутні переглянули відео-тренінг “Обери життя”, отримали інформаційні бюлетні, взяли участь у соціальному опитуванні, дехто виявив бажання також стати волонтером.

Після цього юні малинчани стали учасниками  фото-флешмобу на Соборній площі.