У Малині ведеться відеоспостереження

• 15.05.2018, 12:55

Нещодавно  комунальними службами міста на всіх в’їздах до  Малина було встановлено інформаційні таблички «В місті ведеться відеоспостереження». Встановлення таких попереджувальних табличок надає змогу використовувати відео-фіксацію з камер як доказ для  притягнення порушників до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що на виконання міської програми «Безпечне місто» в минулому році у Малині започатковано відеоспостереження. Декілька десятків відеокамер розміщено в  місцях масового скупчення людей  (центр міста,  поблизу ЗОШ) та на в’їздах в місто. Вся інформація з камер в режимі он-лайн передається на пульт місцевого відділу поліції та сприяє попередженню та розкриттю кримінальних  правопорушень. Результати такої роботи вже відчули на собі порушники громадського порядку і злочинці, особи яких було встановлено за допомогою відеоспостереження.

В 2018 році робота по встановленню камер продовжується. В планах – максимально охопити місто відеоспостереженням.