У Малині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

• 19.05.2017, 15:12

21 травня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

День пам’яті жертв політичних репресій щороку відзначається в Україні у третю неділю травня згідно з Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937–1938 років».

Напередодні пам’ятної дати, на знак вшанування пам’яті жертв політичних репресій, керівництво міста та району поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій було покладено квіти. Всіх загиблих та померлих  жертв  політичних репресій  було вшановано хвилиною мовчання.