У Малинській лікарні запрацює апарат ШВЛ – вперше придбаний за кошти місцевих бюджетів

• 16.12.2020, 22:08
Сьогодні обладнання Малинської міської лікарні поповнилося новим апаратом ШВЛ-Hamilton C1 швейцарського виробництва. Устаткування придбане за кошти міського і районного бюджетів та за рахунок коштів ряду сільських рад, які надали субвенцію для цих цілей.
Його вартість – 850 тис. грн. Це четвертий апарат, який працюватиме у нашій лікарні, аби збільшити потужності для реанімування тяжких хворих, і перший – придбаний за рахунок місцевих бюджетів.
Малинська громада висловлює щиру подяку депутатам міської та районної рад, Ворсівській, Головківській, Дібрівській, Луківській, Малинівській, Устинівській, Українківській, Слобідській сільським радам та Гранітнянській селищній раді.
Вже найближчим часом апарат ШВЛ встановлять у реанімаційному відділенні лікарні і введуть у дію. А це значить, що шанси одужати у важких хворих на Covid-19 значно зростуть.
Теги: