У Малинській школі мистецтв міняють покрівлю та вікна

• 19.04.2018, 15:00

Aктивно продовжується реконструкція Малинської дитячої школи мистецтв. Паралельно з заміною даху наразі проводяться роботи по встановленню нових  металопластикових вікон. Роботи виконуються за кошти міського бюджету.

Необхідність ремонту приміщення музичної школи  виникла вже давно. Проектно-кошторисна документація на реконструкцію закладу була виготовлена ще в 2012 році, але на той час необхідна сума була завелика для міського бюджету. Спроби залучити зовнішні та внутрішні інвестиції результату не принесли.

Завдяки перевиконанню міського бюджету у 2017 році стало можливим провести реконструкцію та теплову санацію школи мистецтв за рахунок  власних коштів Малинської міської ради. Отож сума, необхідна на проведення робіт, була закладена при формуванні бюджету міста на 2018 рік.

Тож незабаром дитяча  школа мистецтв буде радувати око  новою покрівлею та вікнами, а діти навчатимуться у оновлених та теплих класах.