У Малині триває санітарна обрізка дерев

• 21.10.2021, 15:30

Комунальники «Екоресурсу» учора провели зрізку та кронування дерев по вулиці Чорновола 11. Всі ці роботи вони виконують згідно з рішеннями виконавчого комітету.

Попередньо звернення громадян щодо зрізки аварійних дерев чи необхідності у кронуванні, санітарній обрізці розглядає спеціальна комісія, створена при виконкомі. Вона виїжджає за вказаною адресою та складає акт обстеження. Висновки спеціалістів потрапляють на розгляд членів виконкому і тоді комунальники приступають до роботи. Це стосується лише насаджень, що знаходяться у громадських місцях, за межами приватних садиб.

— Роботи у цьому напрямку маємо багато, — коментує директор КП «Екоресурс» Вадим Сафранчук. — Щоб зрізати чи обрізати дерево, залучаються не лише спецтехніка, а й ціла бригада працівників, які повинні виконати роботи безпечно і якісно.