У Малині відбудеться традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу»

• 04.01.2022, 15:40

14-15 січня у Малинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбудеться ІХ Всеукраїнський турнір із вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи срібного призеру ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева серед юнаків та дівчат 2010-2011 рр.н.
Із положенням про проведення  змагань можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, що вперше турнір «Крок до Олімпу» у місті Малині був проведений у  грудні 2012 року як відкрита першість Малинської дитячо-юнацької спортивної школи серед юнаків та дівчат з вільної боротьби.  З 2016 року  змагання вийшли на Всеукраїнський рівень.
Головними організаторами турніру традиційно є Малинська міська рада,  Асоціація спортивної боротьби Житомирської області, Житомирське обласне відділення  Національного олімпійського комітету, спортивний клуб «Олімп-Малин» та Малинська дитячо-юнацька спортивна школа.